HAKKIMIZDA

tarafından uzmultimedya

Uz Multimedya PR. ve Tasarım Ajansı; Dijital Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Fotoğraf, Video Çekim-Kurgu ve PR. Medya Danışmanlık gibi hizmetler amacıyla 7 Aralık 2018’de kuruldu.

En büyük referansımız, 2010 yılından bu yana “Rock müzik” alanında yayın yapan “Rockistasyonu.com” ve 2018 yılından beri Sosyal Medya Yönetimi’ni üstlendiğimiz KAHOT Kazdağı Halk Oyunları Topluluğu‘dur.

Adımızı yukarıda bahsettiğimiz Rockistasyonu.com‘un da kurucusu olan, sahibimiz Tamer UZ‘un soyadı’ndan almaktayız.

Tamer UZ

26 Haziran 1987’de Çanakkale’de doğdum. Çanakkale Çan ilçesinde büyüdüm ve halen burada yaşamaktayım.

2005 yılında Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan MYO Seracılık ve Süs Bitkileri Yetiştiriciliği Bölümünü kazandım. 3 sene öğrendim gördükten sonra okulu terk ettim.

2009 yılında acemi birliğim Amasya, usta birliğim İstanbul’da vatani görevimi icra ettim ve 2010 yılında askerden geldim.

2010 Ekim ayında eski adıyla “Çanakkale Rock İstasyonu” şimdiki adıyla “Rockistasyonu.com” projesini hayata geçirdim.

2010 yılında özel sektörde zincir bir markette çalışmaya başladım ve 2013 yılında bu iş yerinden ayrıldım. Söz konusu zaman diliminde boş vakitlerimde Rock müzik ile ilgilenmeye hep devam ettim ve 2014 yılında “Rockistasyonu.com” web sitemizi yayına başlattım. Aynı yıl içinde tekrar özel sektörde başka bir markette Şarküteri Görevlisi olarak çalışmaya başladım ve bu iş yerinden de 2015 sonlarında ayrıldım.

2017 Temmuz ayında başladığım Çan Belediyesi Bilgi İşlem görevimden 2018 Mart ayında İŞKUR sürem dolduğu için ayrıldım. 2018 Aralık ayı itibariyle kendi işimi yapma doğrultusunda, bir süredir planlarımda olan Uz Multimedya Pr. ve Tasarım Ajansı’nı hayata geçirdim. Şu an Uz Multimedya Pr. ve Tasarım Ajansı gibi kurucusu olduğum Rockistasyonu.com’da genel yayın yönetmenliği görevimi de sürdürmekteyim.